Bulletin k utkání #17
Kanonýři Kladno - 1. SC Tempish Vítkovice
Penaltové drama. Junioři srovnali čtvrtfinále. Rozhodne středa

Bitva pokračuje. Junioři Kanonýrů uspěli v dramatickém druhém zápase čtvrtfinále play off proti Vítkovicím a po výhře 7:6 po nájezdech srovnali sérii na 1:1. O postupujícím mezi čtyři nejlepší celky republiky tak rozhodne až středeční duel, který se hraje v Ostravě.

Znovu to byl vyrovnaný střet, do kterého lépe vstoupily Vítkovice. Po první třetině vedly 2:1, nicméně Kanonýrům se podařilo vývoj otočit. Ještě pět minut před koncem drželi náskok 6:4, avšak pak soupeř dokázal vyrovnat. V desetiminutovém prodloužení čelili domácí dvěma oslabením, ale ustáli je. A v penaltovém rozstřelu se pak za Kanonýry trefili Šolle, Bachmaier a Hübner, přičemž posledně jmenovaný si připsal vítězný gól.

"Škoda soboty, už mohlo být hotovo. Nevadí, rozhodneme ve středu," řekl kouč Kanonýrů Jan Novák.

Branky a asistence: 12. Bohuslávek (Bachmaier), 33. Bohuslávek (Bachmaier), 34. Hübner (Zíka), 47. Frýba (Bachmaier), 49. Molhanec (Bachmaier), 51. Svoboda (Sochor), rozhodující nájezd Hübner - 8. Svoboda (Kuběna), 18. Kuběna (Fukala), 39. Janek (Kuběna), 47. Vizváry (Fukala), 56. Fukala (Palčinský). Rozhodčí: Rousek, Sochůrek. Vyloučení: 5:6. Využití: 3:3. Třetiny: 1:2, 2:1, 3:3 - 0:0. Střely: 18:31. Diváků: 86. Stav série: 1:1.

Sestava Kanonýrů: Janoušek (M. Procházka) - Molhanec, Svoboda, Tomášek, Frýba - Šolle, Spurný, Hübner, Prudil, Zíka, Bachmaier, Sochor, Bohuslávek, Burgr, Půček, Š. Procházka.