Bulletin k utkání #17
Kanonýři Kladno - Sokol Brno I Emkocase Gullivers
V play off se prodávají vstupenky na konkrétní místo. Kupte si je on-line!

V play off se prodávají vstupenky na konkrétní místo. Kupte si je on-line!

Máte v hale BIOS své oblíbené místo? Či chcete mít jistotu, že bude dost volných sedaček vedle sebe, abyste zápas mohli sledovat s přáteli? Kanonýři před startem play off přicházejí s dalším důležitým krokem ve svém ticketingu, kterým je předprodej vstupenek na konkrétní místo. To si půjde obstarat on-line prostřednictvím operátora Ticketportal, zároveň v předprodeji cena vstupenky činí 50 korun.

„Od listopadu nabízíme divákům on-line předprodej vstupenek, jehož nespornou výhodou je, že mohou za lístky platit kartou a v BIOSce se pak nezdržují ve frontě. Těší mě, že fanoušci si tuto možnost pochvalují. V play off pak cena vstupenky v předprodeji bude stát 50 korun, na místě zaplatí 80 korun. Velkým benefitem pro diváky bude, že si přímo vyberou místo, kde chtějí sedět a odkud zápas sledovat. Dobře víme, že mnozí fanoušci mají své oblíbené ‚fleky‘ a takhle si zajistí, že jim je nikdo neobsadí. Je to další důležitý krok v našem ticketingu,“ popisuje generální manažer Kanonýrů David Burda.

Ten zároveň upozorňuje, že sektor H ve spodní části haly je určen pro všechny členy Kanonýrů, kteří mají kartu YOURPASS. Vyhrazeno je tu pro ně 90 sedaček.

Předprodej vstupenek na první zápasy play off už je spuštěn, byť Kanonýři si svého čtvrtfinálového soupeře vyberou až ve středu večer po dohrání osmifinálových sérií. Jistojistě ale bude Kladno začínat v BIOSce 2. a 3. března od 18 hodin.

Vedení klubu pak motivuje diváky k on-line nákupu vstupenky i cenou. Ta na Ticketportalu vyjde na 50 korun (+ pět korun servisní poplatek), přímo v hale bude o 30 korun dražší, navíc hrozí čekání ve frontě i to, že vámi vybraný sektor už nebude k dispozici.

Zpět na úvod