Bulletin k utkání #19
Kanonýři Kladno - Goldea Panthers Otrokovice
Zápas o vše! Přijďte pomoct Kanonýrům k vytouženému postupu

Zápas o vše! Přijďte pomoct Kanonýrům k vytouženému postupu

Bude to zápas, který definitivně rozlouskne, kdo se stane vedle brněnských Buldoků druhým finalistou 1. ligy a bude se tak smět ucházet o postup do superligy. Semifinálová série mezi Kanonýry a Otrokovicemi dospěla do pátého rozhodujícího zápasu, který startuje v úterý od 19 hodin v hale BIOS. A už předprodej, v němž je pryč téměř kompletní spodní patro, napovídá, že domácí požene opět skvělá kulisa.

Zatím v sérii platí, že Kanonýrům vycházejí liché zápasy, zatímco Otrokovice dokáží vždy dorovnat. Rozhoduje počet chyb, které jeden z týmů udělá a které ten druhý zvládne potrestat. „Bude to bojovné a náročné pro oba,“ říká před pátým duelem kouč Dušan Přívara. A útočník Tadeáš Chroust souhlasí: „Věřím, že to ale doma zvládneme, protože přijde plno fanoušků, kteří nás poženou dopředu.“

Ano, na oba první semifinálové mače přišlo do BIOSky vždy přes 500 diváků a nyní to podle předprodeje (v úterý ráno bylo skoro 400 vstupenek pryč) vypadá na opět výtečnou návštěvu. Pokud ještě nemáte lístek, nezapomeňte, že v on-line předprodeji ho koupíte za 50 korun na konkrétní místo a vyhnete se tak frontám v hale. A především můžete pomoct Kanonýrů k vytouženému postupu do finále.

Zpět na úvod