Bulletin k utkání #21
Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno
Bude to o hlavě, říká před rozhodujícím mačem kouč Přívara

Bude to o hlavě, říká před rozhodujícím mačem kouč Přívara

Bude to kdo s koho. „Takové mini superfinále,“ řekne kouč Dušan Přívara. Zkrátka vyprodaná hala BIOS se těší na sobotní rozuzlení dramatického finále 1. ligy, v němž je momentálně stav mezi Kanonýry a brněnskými Buldoky 2:2 na zápasy. A tak ten, kdo ovládne sobotní duel (začátek 18:00), si zajistí přímý postup do superligy. Poraženého pak čeká ještě superligová baráž proti Pardubicím.

„Bude plná hala a bude to tak super zážitek pro všechny účastníky. Přijedou fanoušci z Brna, takže to bude boj nejen na hřišti, ale i v hledišti. Moc se na to těšíme, je to takové mini superfinále. Už se moc navzájem nepřekvapíme, takže kdo bude mít víc štěstí a udrží koncentraci hrát svůj styl, ten vyhraje,“ míní trenér Dušan Přívara před klíčovým zápasem, který se vyprodal během pár hodin.

Během týdne se snažil do svých svěřenců nabudit pozitivní energii, ladili taktické detaily. „Podívali jsme se na to, v jakých momentech jsme vypadli z koncentrace a z taktické stránky v posledním zápase. Musíme být připraveni na všechno, co může nastat. Potom už se to ukáže jen na hřišti, kdo bude mít silnější hlavu. A bude to jenom o hlavě – kdo udrží koncentraci, kdo nastoupí méně nervózní,“ míní Přívara.

Kanonýři v poslední dvou sezonách odehráli hned čtyři utkání číslo 5 - loňské čtvrtfinále proti Brnu, semifinále s Ústím a baráž s Vary, letos pak semifinále s Otrokovicemi. Až na porážku v baráži, vždy klíčové utkání zvládli, mají tak s rozhodujícími zápasy zkušenost. „Pořád ale máme mladý mančaft s několika zkušenými hráči, ale jednotlivci to nerozhodují. Uvidíme v sobotu, jestli byla výhoda projít si těmi pátými zápasy a jestli nás to někam posunulo,“ říká kouč.

My všichni věříme, že byla a že v sobotu oslavíme... Však víte co.

Zpět na úvod