Bulletin k utkání #20
Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno
Velké finále je tu! Vítěz se probije do superligy

Velké finále je tu! Vítěz se probije do superligy

Velké finále je tu! Na velikonoční svátky se v kladenské hale BIOS (sobota i neděle od 18 hodin) rozjede série dvou nejúspěšnějších celků 1. ligy mezi domácími Kanonýry a brněnskými Buldoky, jejíž vítěz si zajistí postup do superligy! Poražený finalista zamíří do baráže, v níž se utká s lepším ze superligového play down Butchis – Pardubice.

„Bude to boj, bude to tvrdé, ale věříme, že na vítězné straně budeme stát my,“ řekl kouč Dušan Přívara před startem finále. „Semifinále s Otrokovicemi nás velmi dobře prověřilo, a když se budeme držet našeho herního plánu, budeme úspěšní.“

S Bulldogs se Kanonýři střetli už v loňském play off, tehdy si je Buldoci sami pro čtvrtfinále vybrali, avšak v pěti zápasech nakonec postup slavili Kladenští. V této sezoně se pak oba tradiční celky potkaly třikrát – počátkem října se Bulldogs radovali doma z ligové výhry 6:4, následně doma v poháru (7:2) a lize (9:2) uspěli Kanonýři. Bulldogs v letošním play off nejprve zdolali Chomutov 3:1, v semifinále stejným poměrem i Ústí nad Labem.

„Čekám skvělý florbal, radost, spoustu dobrých soubojů a taky dost gólů, hlavně tedy od nás. Spoustu kluků si dokáže pořad dost jasně představit, jaké to minulé play off bylo, takže věřím, že z toho vytěžíme maximum,“ přeje si Matěj Stůj.

Kladenský tým se opět těší na napěchovanou halu, která je požene vpřed. Už teď z předprodeje zmizely čtyři stovky lístků. Zakoupit se tradičně dají přes Ticketportal a on-line stojí 50 korun, přímo v hale jsou pak o 30 korun dražší.


Poslední ligové zápasy s Bulldogs Brno:

9. prosince 2023: Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno 9:2
1. října 2023: Bulldogs Brno - Kanonýři Kladno 6:4
15. března 2023: Bulldogs Brno - Kanonýři Kladno 5:11
12. března 2023: Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno 7:6 sn
11. března 2023: Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno 3:4 pp

Zpět na úvod