Bulletin k utkání #18
Kanonýři Kladno - Goldea Panthers Otrokovice
VYPRODEJME BIOSku! Začíná prodej vstupenek na semifinále

VYPRODEJME BIOSku! Začíná prodej vstupenek na semifinále

Už na čtvrtfinále proti Gullivers dorazilo na dva domácí zápasy Kanonýrů dohromady 740 diváků, teď na víkendové semifinálové duely proti Panthers Otrokovice je klubová ambice podstatně vyšší. „Chceme na oba zápasy vyprodat halu. Vnímáme zájem našich fanoušků a členů, takže věříme, že se to podaří,“ říká generální manažer Kanonýrů David Burda. Právě v úterý vpodvečer se spouští oficiální předprodej na stránkách Ticketportal.

Pokud by se skutečně povedlo v sobotu i v neděli BIOSku vyprodat, vidělo by na vlastní oči úvodní semifinálové duely 1200 diváků. Hala má totiž kapacitu 500 míst k sezení a stovku ke stání. Kanonýři už přednostně nabídli během pondělí vstupenky svým členům a třetina všech míst je pryč, i proto se nevyplatí váhat.

„Vyprodat halu chceme z jednoho prostého důvodu. Věříme, že báječná atmosféra, kterou si pamatujeme z loňského play off i letošní čtvrtfinále, bude ještě lepší a významně tak pomůže našim hráčům v souboji s exsuperligovými Otrokovicemi. A taky věříme, že si diváci chtějí prožít cestu za naším cílem s námi,“ líčí Burda.

Vstupenky jsou k dostání on-line na Ticketportalu. Od čtvrtfinále platí, že lístek je na konkrétní místo v hale a v předprodeji stojí 50 korun (+5 korun servisní poplatek operátorovi), zatímco přímo v BIOSce před zápasem je o 30 korun dražší. V sobotu se hraje netradičně od 20 hodin, v neděli pak od 18 hodin.

Buďte přímo u toho a pomozte nám VYPRODAT halu BIOS!

Zpět na úvod